021-66343481
گروه کالا
  محصولات
   اخبار مربوط

    اینورترهای صنعتی کمپانی بزرگ اینوونس

    صادقی 0 دیدگاه 22 تیر 1398

    کمپانی بزرگ اینوونس در کشور چین واقع شده است . این کمپانی به عنوان بزرگترین و با کیفیت ترین تولید کننده محصولات اتوماسیون صنعتی در کشور چین میباشد . متنوع ترین محصولات اتوماسیون صنعتی را داراست . دارای رنج وسیعی از اینورترهای صنعتی کنترل دور بوده و با توجه به اینکه شرکتی تمام رباتیک در مسیر تولید میباشد در کوتاهترین زمان و با بالاترین استانداردهای جهانی محصولات خود را تولید و در سراسر جهان توزیع میکند.

    جهت مشاهده محصولات اینورتر کلیک فرمایید

    در سال 2013 میلادی رکورد پرفروش ترین درایوهای AC و سرو درایو را در کشور چین زد . اینورترهای کنترل دور اینوونس بهترین جایگزین برندهای اروپایی بوده با این تفاوت که قیمت هر دستگاه اینورتر اینوونس در توان مشابه نسبت به برندهای آمریکایی و اروپایی خیلی پایین تر میباشد . درایوهای کنترل دور اینوونس در 5 مدل تولید میشوند :

    MD200
    MD290
    MD310
    MD500
    MD500E

    که در حال حاضر اینورترهای مدل MD200 و MD310 و MD500 در کشور ایران موجود میشوند .
    این درایوها متناسب برای تمامی کاربردهای صنعتی بوده و از جمله مزایای آنها میتوان به مجهز بودن فیلتر داخلی از توان 22 کیلووات به بالا و یونیت ترمز داخلی تا توان 75 کیلووات اشاره کرد .
    درای مد کنترلی V/F و وکتور کنترل میباشند و ظاهری زیبا ، کیفیتی عالی ، طول عمر بالا ، کاربری آسان و قیمتی رقابتی و متعادل از جمله ویژگی های اینورترهای اینوونس میباشد.

    مطالب بیشتر:

    برند اینوونس در سالیانه اخیر توانسته است جایگاه ویژه ای را به عنوان با کیفیت ترین محصولات صنعتی در کشور ایران به خود اختصاص دهد .
    مشتریانی که از برندهای اروپایی و آسیایی دیگر استفاده میکردند با روی آوردن به سمت این برند با کیفیت پرونده استفاده از برندهای آسیایی و اروپایی دیگر را بستند .

    0 دیدگاه

    نوشتن یک دیدگاه