021-66343481
گروه کالا
  محصولات
   اخبار مربوط

    کاربرد های فرز انگشتی چیست؟

    امامی 0 دیدگاه 27 مرداد 1398

    فرز ابزاری برقی است که جهت برش،ساب و پرداخت انواع فلزات استفاده می گردد. فرز ها دارای انواع مختلفی هستند. یکی از مدل های فرز، فرزهای انگشتی می باشند. فرزهای انگشتی هم برقی اند. همچنین فرز انگشتی می تواند سرعتی حدود ۳۰۰۰۰ دور در دقیقه داشته باشد. همچنین توان دستگاه و سایز کولت فرز انگشتی را هم بایستی در نظر داشته باشید.

    فرز انگشتی برای کارهای ظریف هنری مربوط به چوب و فلز استفاده می گردد. انواع حکاکی،شیارزنی،سوراخکاری،طراحی و... به وسیله این دستگاه انجام خواهد شد. زنگ زدایی از فلزات، پولیش فلز، رنگ بردای از سطوح فلزی، منبت کاری و معرق کاری، مجسمه سازی، صاف کردن سطوح چوبی و پلاستیکی، مبلمان سازی، تیز کردن اره و تبر، کارهایی اند که به وسیله فرز انگشتی امکان پذیر خواهد بود. جهت انجام کارهای مختلف با فرز انگشتی می باسیت سری های متناسب با کار تهیه گردد. سنگ های انگشتی کروی،مخروطی،سنباده ها و... انواع سری ها و متعلقاتی هستند که قابلیت نصب بر روی فرز انگشتی را دارند.

    مدل های فرز انگشتی چیست؟

    فرز انگشتی در دو مدل گلو بلند و گلو کوتاه ساخته شده است و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. فرز گلو بلند جهت استفاده در مکان هایی که دسترسی سخت دارند استفاده خواهد شد. فرزهای مینیاتوری هم بیشتر جهت کارهای ظریف کاری ساخته شده اند. در مدل های مینیاتوری پایه ای طراحی شده که به کمک آن می توان دستگاه را روی میز ثابت قرار داد و با دقت زیادتری به ظریف کاری ها پرداخت.

    جهت مشاهده محصولات بیشتر فرز انگشتی کلیک فرمایید

    مرجع: فروشگاه اینترنتی ابزار و یراق ابزارطاها

    0 دیدگاه

    نوشتن یک دیدگاه