021-66343481
گروه کالا
  محصولات
   اخبار مربوط

    چرا قفل کتابی را انتخاب کنیم ؟

    امامی 0 دیدگاه 17 شهریور 1398

    قفل کتابی وقتی آمد که دستگاه‌های برش قفل به شدت ترقی کردند و به راحتی میشد قفل‌های گوشواره‌ای را برید . همین منجر شد قفل‌هایی روانه بازار شوند که میزان کمی از تراز زبانه آنان مشخص بود و قیچی و اره آهن‌بر به زبانک آن ها کمتر گیر میکرد. در ادامه این مقاله از ابزارطاها همراه ما باشید.

    مشاهده محصولات قفل کتابی

    هم‌زمان با داخل شدن قفل‌ کتابی درب‌های آکاردئونی نیز در آهنگرای‌ها ساخته شدند و کامل کننده یک دیگر شدند و تا حدی توانستند در قبال سارقان ایستادگی نمایند. اما به کار گیری از درب آکاردئونی با هر قفلی که باشد دیگر برای سارقان مانعی به حساب نمی‌آید و هم‌اکنون دیگر بایستی به اندیشه انواع شیوه های دوچندان قوی‌تر باشید . قفل دکان قفل , درب آکاردئونی و قفل هر دری که دوست دارید آن را به خوبی ببندید , میتواند یک قفل کتابی باشد.قفل کتابی 

    قفل های کتابی میتوانند با دکمه , برق و یا این که وارد کردن رمز گشوده و بسته شوند . قفل کتابی میتواند دارنده بدنه فولادی یا این که برنجی باشد , می‌تواند روکشدار باشد و یا این که بدنه ای ضد اسید داشته باشد. کلیدهایی که برای قفل های کتابی به کار گیری میشوند می‌توانند در گونه های معمولی , کامپیوتری یا این که ویژه و چهارپر باشند. قفل کتابی با هر جور بدنه و یا کلید دارای اجزای معین می‌باشد.

    قسمت مهم بدنه آن می‌باشد که همانطور که گفته شد خوب تر است از فولاد یا این که برنج درست شده باشد . مکانیزم قفل درین بدنه قرار میگیرد . بدنه قفل کتابی بایستی توپر باشد و درمقابل برش , ضربه و ساییدگی پایداری داشته باشد. قسمت دیگر بازوی قفل یا این که سیلندری است که شکل یک میله استوانه ای شکل است و به صورت متحرک از یک سمت داخل قفل قرار میگیرد و از طرف دیگر به صورت آزاد است و هنگامی که قفل بسته می شود این سمت آزاد به درون بدنه وارد می شود.

    نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

    منبع: فروشگاه اینترنتی ابزارطاها

    0 دیدگاه

    نوشتن یک دیدگاه