021-66343481
گروه کالا
  محصولات
   اخبار مربوط

    نمایندگی محصولات شرکت کرون در ایران

    جهانی 0 دیدگاه 30 دی 1397

    شرکت توسعه صنعت اهدا نماینده انحصاری محصولات کرون در ایران
    فروشگاه ابزار طاها نماینده شرکت اهدا جهت فروش محصولات برقی کرون و وینکس است که سال ها در این زمینه سابقه خدمت رسانی به مشتریان گرامی را دارد.

    تاریخچه شرکت کرون

    ماجرای احداث و شکل گیری شرکت کرون مانند بسیاری از اختراعات و فناوری هایی که به کمک بشر آمده است  ابتدا از یک تفکر ساده برای راه حل و رفع نیاز تیغه های کارخانه برش سنگ که در روستای Shanghu یکی از چندین شرکت صنعتی در شهرستان Yongkang است شروع شد.

    شکل گرفت و همچنین یکی از چندین شرکت صنعتی در آن شهر در آن زمان بود. در ابتدای امر به دلیل تولید محدود و کوچک بودن کارگاه سنگ زمین  محصولات خود را به صورت سفارشی تولید کرده و به وسیله پست و یا دریافت مستقیم به مشتری های خود از جمله کارخانه مزبور ارسال می‌کردند. سپس رفته‌رفته در سال‌های بعد این شرکت توانست گام های آرامی را در راستای افزایش تولید و تحت تاثیر قرار دادن بازارهای داخلی بردارد.   این شرکت با استفاده از  تولیدات با کیفیت و مقرون به صرفه ای خود به تدریج بازارهای داخلی را تصاحب و نیم نگاهی به بازارهای جهانی داشته باشد که بعد از مدتی پا به عرصه بازارهای جهانی نهاد و در این زمینه هم بسیار موفق حاضر شد

    شرکت کرون با سه شعار نوآوری و خلاقیت اعتماد و  همبستگی توانست روز به روز در کار خود موفق  موفق تر شود و اعتماد مشتری ها را به دست آورد و جای پای خود را در میان بازارهای خارجی محکم کند.

     شرکت کرون به جهت ارتقای سطح علمی مهندسین و کارمندان خود اقدام به تاسیس دانشکده فنی نموده است که این امر می تواند در آینده نزدیک جایگاه کیفی این کالا را هم ردیف کالاهای ساخت اروپا ، امریکا ، ژاپن و برند های معروف دنیا قرار دهد.

    محصولات شرکت کرون علاقه بر ابزارهای برقی بادی و شارژی شامل ابزارهای صنایع چوب و فلزات می باشد به همین دلیل از تنوع بالای محصولات و در کاربردهای متفاوت برخوردار می باشد از این رو توانسته است برای هر سلیقه ای به هر میزان بودجه‌ای محصول خاص خود را داشته باشد و برای همگان محصولات خود را عرضه کند.

    شرکت کرون از بزرگترین تولید کنندگان ابزار برقی  در کشور چین بوده و از پیشتازان این رشته در این کشور می باشد محصولات شرکت کرون به بیش از ۳۰ کشور جهان از جمله کشورهای اروپایی آمریکایی و خاورمیانه صادر می گردد. اعتقاد این شرکت برین است که دستیابی به اهداف و ایده آل های مشتریان و تولید محصولاتی مناسب تمامی اقشار مصرف کننده کلید رسیدن به موفقیت می باشد.

    چشم انداز شرکت ابزار برقی کرون ساختن تشکیلات اقتصادی عالی دارای مزیت رقابتی در سطح جهانی با حفظ شخصیت فرهنگی است که برای رسیدن به این چشم انداز مدیران شرکت نیروی انسانی را مرکز تمامی فعالیت‌های شرکت قرار داده و با آموزش‌های تخصصی مستمر و نیروی انسانی خود تلاش می‌کند تا قدم‌های بلندتری را نسبت به رقبای جهانی خود  بردارند.

    شرکت کرون ارائه دهنده انواع ابزار یراق

    شرکت کرون ارائه دهنده انواع ابزار یراق های برقی شامل دریل ، بتن کن، چکش تخریب ، فرز ،نجاری,انواع کارواش و فارسی بر,ابزار شارژی، بادی، میخ کوب ، منگنه کوب ، پیستوله های بادی و غیره می باشد .

    انواع ابزاردستی شامل انواع انبرآلات،آچارها،ابزار اندازه گیری، باغبانی و ساختمانی و انواع مته می باشد.

    به همین دلیل متنوع ترین شرکت ارائه دهنده ابزاردر ایران می باشد.با توجه به اینکه فروشگاه اینترنتی ابزارطاها نمایندگی شرکت کرون در ایران می باشد کلیه خدمات گارانتی کرون سرویس و خدمات پس از فروش کرون به خریداران ارائه می گردد.

    با خرید از فروشگاه ابزارطاها این اطمینان وجود دارد که ابزار یراق کرون  به طور مستقیم از شرکت کرون خریداری شده است.

    نمایندگی شرکت ابزار برقی کرون در سال 1983 میلادی (1361) تاسیس شده است و هم اکنون دارای بیش از 10 کارخانۀ زیر مجموعۀ خود جهت تولید ابزار برقی می باشد.شرکت نمایندگی کرون با 29 سال سابقه  در زمینۀ تولید ابزار برقی یکی از بزرگترین تولیدکننده ابزار برقی در چین بوده است.

    محصولات شرکت کرون به کشور جهان از جمله کشورهای اروپایی و آمریکا صادر می شود و همچنین نمایندگی شرکت کرون در ایران نیز می باشد.

    نمایندگی شرکت کرون به جهت ارتقای سطح علمی مهندسین و کارمندان خود اقدام به تاسیس دانشکده فنی نموده است که این امر می توانید در آینده نزدیک جایگاه کیفی این کالا را هم ردیف کالاهای ساخت اروپا ، امریکا ، ژاپن و برند های معروف دنیا قرار دهد.

     

     

    0 دیدگاه

    نوشتن یک دیدگاه