021-66343481
گروه کالا
  محصولات
   اخبار مربوط

    موارد استفاده از بکس بادی چیست؟

    جهانی 0 دیدگاه 24 فروردین 1398

    ابزارآلات بادی از سری ابزارآلات پرکاربرد هستند. این ابزار گاز را به نیروی مکانیکی تبدیل می‌کنند. این ابزار تنوع بسیار و کاربردهای فراوانی دارند. در این مقاله ما می‌خواهیم بکس بادی را مورد بررسی قرار دهیم. پس اگر علاقه دارید درباره بکس بادی بیشتر بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

     بکس بادی چیست؟

    آچارهای پنوماتیک یا آچارهای بادی به بکس بادی معروف هستند. بکس بادی می‌تواند انواع پیچ ها را با قدرت بسیاری باز کند. این ابزار بیشتر در صنعت، کارخانه ها، تعمیرگاه ها، تولیدی ها و ... کاربرد دارند. باید بکس بادی را توسط یک شلنگ فنری به کمپرسور باد متصل کرد تا نیروی مورد نیاز برای کار کردن بکس بادی به دست می‌آید. از معایب بکس های بادی می‌توان به وزن بالای آنها و اینکه برای کار کردن به کمپرسور باد احتیاج دارند است.  از مزیت های بکس بادی نیز قدرت بالای آن است به طوری که هیچ آچاری نمی‌تواند با آن رقابت کند.

    کاربرد بکس بادی

    اغلب تعمیرگاه ها و مکانیکی ها از بکس بادی برای تعمیر و به خصوص جلوبندی ماشین های سنگین و سواری استفاده می‌کنند. در واقع برای باز و بسته کردن پیچ های خودرو نیاز به بکس بادی است. البته بکس های بادی در خط تولید کارخانه ها، صنعت و ... نیز استفاده می‌شوند.

     انواع بکس بادی

    بکس بادی در انواع و شکل های مختلفی وجود دارد. انواع بکس بادی سرکج، تفنگی، نوک بلند و صلیبی وجود دارد. هر کدام از این انواع کاربرد خاص خود را دارند. البته بکس بادی در دو نوع برقی و شارژی نیز داریم . نوع برقی آن از نوع شارژی قدرتمندتر است اما در هر صورت هیچکدام به قدرتمندی بکس بادی نیستند. بکس های برقی سبک هستند و نیاز به کمپرسور باد ندارند به همین دلیل برای مصارف خانگی یا کارهایی که سبک هستند کاربرد دارد.

     

    در این مقاله ما به طور خلاصه توضیحی درباره بکس بادی دادیم. اگر نیاز به خرید بکس بادی دارید می‌توانید از فروشگاه ابزارطاها بکس بادی خود را سفارش دهید.

    0 دیدگاه

    نوشتن یک دیدگاه