آچار یکسر 32 نولان

  • 135,000 تومان
  • موجودی:در انبار
  • تولید کننده: نولان (NOLAN)
  • کد محصول: 6229
Quantity

آچار وسيله‌اي براي باز و بسته کردن يا جلوگيري از چرخيدن پيچ و مهره با استفاده از نيروي گشتاوري است که دسته بلند آن ايجاد ميکند. حداقل قدمت اين ابزار به قرن ?? ميلادي برميگردد.
آچار تخت:

آچاري يک تکه‌ است که دهانه آن به شکل u است و ممکن است يک سر يا هر دو سر آن دهانه پيچ خور داشته باشد که اين دهانه با دسته آچار يک زاويه حدودا ??درجه مي‌سازد. اين زاويه به استفاده کننده اجازه حرکت و مانور بيشتري ميدهد.
آچار رينگ:

يک تکه است و شبيه آچار‌ تخت با اين تفاوت که انتهاي آن به جاي شکل u، به شکل يک حلقه بسته است که پيچ داخل آن ميشود. اين حلقه از داخل شش ضلعي است تا متناسب پيچ و مهره‌ها که شش ضلعي هستند باشد. به علاوه مدل دوازده ضلعي اين آچارها نيز وجود دارد که به فرد استفاده کننده اين امکان را مي‌دهد تا در فضاهاي محدود، زواياي بيشتري براي جا انداختن آچار داشته باشد. مدلهاي ? ضلعي اين آچارها هم براي مهره هاي مربعي ساخته شده اند. در بسياري موارد ملاحظه ميشود که پيچ روي سطحي قرار گرفته و پس از سفت شدن پيچ داخل سطح فرو ميرود يا هم سطح با آن ميشود. در چنين حالتي اگر آچار کاملا تخت باشد نميتوان با آن پيچ را چرخاند. به همين منظور آچار‌هاي رينگ معمولا يا در انتها زاويه دار هستند يا دسته به طور عمودي امتداد پيدا ميکند تا با فاصله از نوک آن قرار بگيرد.آچار‌ ترکيبي:

ترکيبي از دو مدل رينگ و تخت است. يعني يک سر آن تخت و سر ديگر رينگ قرار گرفته.
شما ميتوانيد در سايت ابزارطاها تمامي ابزارآلات موردنياز خودرا با بهترين کيفيت و مناسبترين قيمت تهيه فرماييد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

برچسب ها: آچار یکسر 32 نولان, آچار یکسر 32, آچار یکسر, آچار, نولان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور
ضمانت بازگشت کالا تا 48 ساعت پس از تحویل
پرداخت درمحل از طریق کلیه ی کارت های عضو شتاب
ضمانت اصل بودن کالا